Jesienny ślub w nasyconych barwach

Jesień jest cudowną porą roku na ślub. Kasztany, liście czy dynie dają multum możliwości do dekoracji wesela. Co jeszcze doda klimatu jesiennemu weselu?
 

Jesienna Panna Młoda


Większość z przyszłych Pań Młodych uważa, że ślub jesienią jest równoznaczny z rezygnacją z bogatego trenu. Nic bardziej mylnego. Panny Młode powinny jedynie wybrać suknię z możliwością podpięcia go z tyłu. Tak, aby nie pobrudził się w razie niepogody. Na ewentualny deszcz radzimy zaopatrzyć się w niebanalny, stylowy parasol.
 

Jesienne dekoracje ślubne – spektakularny efekt z darów od Matki Natury


Co powiecie na  suszone, kolorowe, jesienne liście przyczepione do ścian, zasłon, firanek, jarzębinę „niedbale” rozrzuconą na stołach, kosze jesiennych owoców i warzyw? Jesienny klimat przyjęcia weselnego podkreślą dodatkowo szarfy, zasłony, pokrowce na krzesła, obrusy, serwetki utrzymane w tonacji złoto-miedziano-brązowej (podobną barwę mogą mieć wysyłane przez Was zaproszenia na ślub) Pamiętajcie, że nie musicie obawiać się dużej ilości jesiennych ozdób, które mogą zdobić sufity, krzesła, okna, ściany… 
 

Jesienne menu weselne


Menu jesiennego wesela daje ogromne pole do popisu. W odróżnieniu od jadłospisu letniego, teraz nie musimy już unikać dań ciepłych. Możemy również z fantazją i odrobiną szaleństwa serwować nie tylko lekkie potrawy. Menu wesela, które odbywa się jesienią, powinno być, tak jak wszystkie inne jego elementy, odbiciem tego, co dzieje się w przyrodzie i co daje nam natura. Dlatego też nie powinno zabraknąć w nim dań z grzybów czy sezonowych owoców i warzyw.
 

Sesja Zdjęciowa


Pomysłów na ślubną sesję fotograficzną może być wiele. Jeśli pogoda dopisze i świeci słońce, na pewno powinniście odwiedzić pobliski park. Jesienne drzewa i różnobarwne liście wyglądają niezwykle malowniczo. To miejsce, gdzie możecie zrobić fotografie zarówno romantyczne jak i bardzo energiczne (np. oboje, lub jedno z Was skaczące na stertę liści lub podrzucający je do góry). Jeśli natomiast pada deszcz także możecie mieć, oryginalne, jesienne, ślubne fotografie.

REZERWACJA

 
 
 
REZERWUJ