Sale weselne w Luzinie i Wejherowie

Niezapomniane wesele w naszym Hotelu!


Hotel Czardasz z przyjemnością oferuje swoje dwie sale weselne oraz restaurację wszystkim tym, którzy chcą przeżyć najważniejszy dzień w swoim życiu w eleganckim oraz nowoczesnym miejscu. Nasz dom weselny znajduje się w Luzinie, które leży w bliskiej odległości od takich miejscowości jak Wejherowo czy Lębork, dzięki czemu jest jednym z atrakcyjniejszych miejsc na zorganizowanie przyjęcia weselnego. Bliska odległość od Trójmiasta to dodatkowy atut naszych sal weselnych.

Każda Para Młoda ma inne wyobrażenie wymarzonego dnia ślubu. Niektórzy planują tradycyjne duże i huczne wesele, inny chcieliby nowoczesną i oryginalną uroczystość a jeszcze inni spokojny obiad weselny w gronie najbliższych.

Fachowa, profesjonalna obsługa oraz ogromne doświadczenie naszego zespołu sprawią, że każde z wyżej wymienionych przyjęć zostanie zapamiętane przez wszystkich zgromadzonych gości jako wspaniałe przeżycie.

Do każdej uroczystości podchodzimy indywidualnie. Ustalone menu oraz kolorystyka wystroju sali sprawią, że każda Młoda Para poczuje się wyjątkowo. Dodatkowo udostępniamy Państwu przestronny ogród ze stawem i altanami, który był świadkiem niejednej sesji ślubnej.

Posiadając ponad 18-letnie doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych zbudowaliśmy bazę zaufanych partnerów, których możemy Państwu polecić.

Z pełną świadomością więc doradzamy w kwestii wyboru:
  • cukierni, która wykona najsmaczniejszy tort weselny
  • zespołu, orkiestry lub DJ'a na czas wesela lub/i poprawin
  • kwiaciarni do dekoracji stołów oraz sali - szczególnie polecamy www.diamond-decor.pl
  • fontanny czekoladowej oraz alkoholowej
  • Wedding Baru
  • Foto budki
  • innych atrakcji na weselu
Przyjęcia weselne w hotelu Czardasz na Kaszubach organizowane są w dwóch salach: Kolumnowej oraz Widokowej a także w restauracja Kominkowej. Każdą z sal możemy zaaranżować wedle Państwa potrzeb i oczekiwań.

Zachęcamy do umówienia się w hotelu, obejrzenia sal oraz rozmowy z dedykowanym opiekunem ślubnym.
 

REZERWACJA

 
 
 
REZERWUJ