Kuchnia Polska w Luzinie - Restauracja w Hotelu Czardasz

Kuchnia Polska i jej niepowtarzalny smak


Restauracja Hotelu Czardasz to miejsce gdzie gustowne wnętrza spotykają się z wybornym smakiem.

Dania kuchni polskiej, przygotowywane z pasją przez Szefów kuchni, łączą w sobie niepowtarzalny smak z najwyższą jakością składników. Nasza restauracja zdobywa coraz szersze grono powracających gości, którzy chwalą sobie znakomity smak serwowanych dań kuchni polskiej. Skomponowana przez Szefów Kuchni karta menu to owoc wielu lat doświadczenia oraz godzin spędzonych na rozmowach z gośćmi i skrzętnym zbieraniu informacji o ulubionych daniach i smakach. Oprócz bazowej karty menu, Szefowie Kuchni przygotowują również krótkie menu sezonowe.

Niewątpliwym powodzeniem cieszą się również desery oraz ciasta przyrządzane przez naszych kucharzy. Słodkości najlepiej smakują w towarzystwie przepysznej kawy, którą serwują nasi bariści.

W naszej restauracji możesz również przeżyć jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu , jakim jest wesele. Z przyjemnością zorganizujemy niezapomniane przyjęcie, którego nigdy nie zapomnisz.  W  restauracji przygotowujemy również różnego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Lokalizacja restauracji wśród łąk i lasów oraz widok na przestronny ogród stwarzają wymarzoną atmosferę do organizacji przyjęć weselnych, komunii, jubileuszy a także szkoleń, konferencji, bankietów oraz kameralnych spotkań w gronie najbliższych.

Zapraszamy więc w nasze progi wszystkich tych, którzy cenią sobie wyśmienity smak dań kuchni polskiej oraz miłe chwile spędzone w ciszy i spokoju.
 
 

REZERWACJA

 
 
 
REZERWUJ