Stypy w Hotelu Czardasz - Luzino, Wejherowo

Śmierć nie przestaje zaskakiwać. Nie ma odpowiedniego momentu na odejście bliskich bez względu na to, czy jesteśmy przygotowani na ten moment, czy też przychodzi on niespodziewanie. Utrata bliskiej osoby w pierwszych dniach do jej śmierci jest najbardziej bolesna, a czas do chwili pogrzebu najtrudniejszy. Wiemy jak trudno jest pogodzić się ze śmiercią i jak bardzo Twoje myśli zaprzątnięte są organizacją pochówku. Oferujemy organizację stypy w Hotelu Czardasz. Miejsce na mapie Luzina stanie się bezpieczną przystanią dla Ciebie i bliskich zmarłej osoby. Odetchnij, porozmawiaj, spróbuj wybornych potraw, powspominaj. My zajmiemy się przygotowaniami.

Stypa w hotelu Czardasz Luzino 

Stylowy hotel Czardasz położony jest wokół łąk i lasów malowniczej miejscowości Luzino, mieszczącej się nieopodal Wejherowa. Dzięki doskonałemu skomunikowaniu, a jednocześnie ustronnemu położeniu obiekt jest doskonałym miejscem na organizację przyjęć okolicznościowych. Na stypach nie może zabraknąć pysznego jedzenia oraz ustronnych miejsc, sprzyjających rodzinnym konwersacjom i chwili zadumy. W hotelu Czardasz nie brak zarówno niezwykle smakowitych potraw kuchni polskiej, jak i propozycji z różnych stron świata. Nasz hotel oferuje Ci najwyższej jakości obsługę, wyborne potrawy orz stylowe, przestronne wnętrza, w których udziela się atmosfera nietypowości chwil.

Hotel Czardasz - dla tych, którzy pozostali

Eleganckie wnętrza hotelu Czardasz Luzino są doskonałą przestrzenią do organizacji stylowej stypy. Zdajemy sobie sprawę ze specyfiki sytuacji, w której tracisz kogoś bliskiego. Wtedy nie myślisz o posiłkach dla siebie, zaplanowanie poczęstunku dla rodziny i znajomych zmarłej osoby mogłoby być dla Ciebie niemożliwe. Spieszymy z pomocą. Menu na stypę zakłada pożywny, dwudaniowy obiad oraz deser z kawą lub herbatą. Posiłki serwowane są w atmosferze zadumy, nasz personel wykazuje się wysokim poziomem kultury osobistej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Po śmierci bliskiej osoby zostaje pustka, jednak spotkanie z tymi, którzy pozostali jest niezbędne dla uczczenia pamięci zmarłego i pielęgnowania relacji z bliskimi. Pozwól, aby pierwsze, najtrudniejsze chwile po pogrzebie bliskiej osoby były czasem, spędzonym w urokliwym miejscu.

Kontakt:
email: biuro@czardasz.pl
tel.: 58 678 20 40

REZERWACJA

 
 
 
REZERWUJ