Nowocześnie, romantycznie, a może ludowo? Jaki styl wybrać na Ten Dzień? Jak znaleźć swój własny weselny klimat?

W jakim stylu zorganizować Wesele?

 
Po pierwsze proponujemy się rozejrzeć, ponieważ ślubne inspiracje można czerpać z różnych źródeł.  Inspiracją może być ulubiona restauracja, urządzona w nietypowym  stylu z oryginalnymi dodatkami, może nią być scena z Waszego ulubionego filmu, a nawet jedno zdjęcie, na które natknęliście się w internecie. To Wasz dzień, więc może on wyglądać dokładnie tak, jak to sobie wymarzyliście.

Konsekwencja, to ona jest w tym przypadku najważniejsza. Proponujemy trzymać się swojej wizji, lecz należy pamiętać, że między planowanym efektem „Wow” a kiczem istnieje cienka granica. Bardzo rzadko dobrym efektem kończy się mieszkanka różnych stylów. Za punkt odniesienia należy wybrać lokal, w którym zdecydowaliście się urządzić swoje przyjęcie. Jeśli go wybrałyście, to znaczy, że ma “to coś” i że trafia w Wasze pojęcie estetyki. W podkreśleniu wybranego przez Was stylu zdecydowanie pomogą przeróżne akcesoria i dodatki.

Staracie sięj trzymać się wybranej palety kolorystycznej. Powielanie kolorów to pierwszy krok do sukcesu. Zdecydowanie nie musi być to jeden kolor, może to być kilka odcieni np. różu czy trzy zupełnie inne kolory połączone ze sobą. Ważne jest, żeby przeplatały się we wszystkich elementach – od papeterii ślubnej, przez dekoracje florystyczne, aż po strój Panny Młodej. Wtedy mamy gwarancję, że przyjęcie będzie spójne od początku do końca.

Idealne wesele zorganizujesz tylko w Hotelu Czardasz. Zapraszamy!

 


REZERWACJA

 
 
 
REZERWUJ