Wywiad z Panią Natalią Ludziejewską

Wywiad z Panią Natalią Ludziejewską – Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Polskich


http://psks.pl/strona-glowna/
http://www.slubnapracownia.pl/
 
Hotel Czardasz: Choć większość z nas woli zorganizować wesele we własnym zakresie, to z roku na rok coraz więcej młodych par decyduje się powierzyć organizację tego niepowtarzalnego dnia wyspecjalizowanej firmie. 

Pani Natalia Ludziejewska: Polacy coraz bardziej przekonują się, że warto ufać profesjonalistom. Z kłopotami prawnymi od razu idziemy do radcy prawnego, w wykonaniu ogrodu pomaga nam wyspecjalizowana firma, a mieszkanie projektuje architekt. Śluby i wesela zaś organizują konsultanci ślubni. Warto zdecydować się na współpracę z agencją ślubną jeśli chcemy oszczędzić sporo czasu i nerwów oraz mieć pewność, że nasze wesele będzie rewelacyjne. Konsultanci ślubni zorganizowali dziesiątki ślubów i wiedzą co się sprawdza, a co niekoniecznie.
 
Hotel Czardasz: Na czym polega Państwa praca, jakie są najważniejsze zadania? Na jaką pomoc w organizacji ślubu i wesela może liczyć Para Młoda, która pragnie, by Ten Dzień był naprawdę wyjątkowy?

Pani Natalia Ludziejewska: Pomagamy Parze Młodej na każdym etapie przygotowań do Wielkiego Dnia. Doradzamy przy wyborze lokalu, pomagamy przy formalnościach związanych z zawarciem związku małżeńskiego, polecamy najlepszych i sprawdzonych wykonawców, podpowiadamy w kwestii dekoracji miejsca ślubu i wesela, proponujemy fantastycznej atrakcje i sposoby na urozmaicenie przyjęcia weselnego. Dopracowujemy każdy szczegół, dzielimy się doświadczeniem i wiedzą. Oprócz tego jesteśmy na miejscu w dniu ślubu, zdejmując z barków Pary Młodej ogrom obowiązków i stresu; nadzorujemy pracę wykonawców, zapobiegamy ewentualnym problemom i służymy pomocą gościom weselnym.
 
Hotel Czardasz: Ile zorganizowaliście Państwo ślubów i wesel? Jakie było Państwa najciekawsze, najbardziej oryginalne zlecenie?
 
Pani Natalia Ludziejewska: Na naszym koncie mamy już ponad 250 zorganizowanych uroczystości. Jednym z najciekawszych zleceń była ceremonia ślubu na statku, którym potem przepłynęliśmy z Gdańska do Sopotu. Czekały tam na gości gokarty, riksze i rowery, którymi przejechali do namiotu postawionego w nadmorskim parku. Zrobiliśmy tam dla gości piknik – kocyki, poduszki, kosze z przekąskami, fontanny alkoholowe oraz zabawy ogrodowe dla dzieci.
 
Hotel Czardasz: Dlaczego polecilibyście Państwo młodej parze wybór sali weselej w Hotelu Czardasz w Luzinie?
 
Pani Natalia Ludziejewska: Przy wyborze sali weselnej warto zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników. Między innymi na pyszną kuchnię, jakość obsługi, gustowny wystrój wnętrz, dobre warunki noclegowe oraz bliskość przyrody, a jednocześnie dogodne położenie pod względem komunikacyjnym. Hotel Czardasz w Luzinie posiada wszystkie te atuty.

Hotel Czardasz: Dziękujemy za rozmowę.

REZERWACJA

 
 
 
REZERWUJ